• ECO RECYKLUJ TOUR

• 15.04.2019 00:40
        • „Všade okolo nás sa hovorí o recyklácii, separácii, o zbytočných obaloch, či uvedomelom nakupovaní. Napriek tomu mnohí z nás odpad netriedia a nakupujú stále rovnaký tovar bez ohľadu na jeho dopad na životné prostredie.
        • Ak však nechceme žiť na jednom veľkom smetisku, je na čase, aby sme si osvojili niekoľko dôležitých zásad zodpovedného správania.
          Aký odpad tvoril človek v minulosti a ako je tomu v súčasnosti? Aká je cesta odpadu a ako obmedziť jeho tvorbu?“

Toto sa nielen žiaci celej našej školy ale aj predškoláci z materských škôl mesta Sliač dozvedeli počas eko-výchovného koncertu "ECO Recykluj TOUR" s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom. Koncert sa uskutočnil dňa 9.4.2019 ako súčasť osláv Dňa Zeme.

Celý hodinový interaktívny program sa niesol vo veľmi zábavnom, no poučnom duchu. Žiaci tlieskali, spievali s hlavnými protagonistami programu, zapájali sa do súťaží, vyhrávali vecné ceny. Na záver vytrvalci získali podpisy hlavných protagonistov.

Viac info aj na https://www.ecotour.sk/

FOTOALBUM ECO RECYKLUJ TOUR 9.4.2019