• Galéria talentov 2019

• 17.04.2019 00:14
        • Vyhlasovateľom tejto celoslovenskej súťaže je Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici, Literárne a hudobné múzeum v spolupráci so ZŠ a MŠ Jána Bakossa v Banskej Bystrici.
          Súťaž sa uskutočnila 10. apríla 2019 a našu školu v kategórii spev úspešne reprezentovali žiačky:
        • Nikola Kosturjaková - 8.A, Alexandra Georgieovová - 5.A, Margaréta Homolová - 6.B a Michaela Cejzlová - 3.A s nasledovným umiestnením:
          •    Alexandra Georgievová - 2. miesto v 2. kategórii - spev - ľudová pieseň
          •    Margaréta Homolová - 2. miesto v 2. kategórii spev - populárna pieseň
          •    Michaela Cejzlová - 3. miesto v 1. kategórii - spev - ľudová pieseň

Do  kategórie vlastná literárna tvorba sa úspešne zapojil Tomáš Janešík, žiak 8.A triedy, ktorý  so svojimi tromi básňami Bezhlavo, Intergalaktický cestovateľ a Stiahnuté cievy vyhral 1. miesto.
          Za vzornú reprezentáciu školy ďakujeme a víťazom blahoželáme.

O. Vonkomerová, K. Krutá

GALÉRIA TALENTOV 2019 - FOTOALBUM