• SÚŤAŽ V ANGLICKOM JAZYKU – ENGLISHSTAR 2023

• 02.07.2023 23:42
        • V apríli 2023 sa niektorí zo žiakov 2. stupňa zúčastnili súťaže v anglickom jazyku Englishstar 2023. Ide o celoslovenskú súťaž, ktorá na našej škole nie je žiadnou novinkou. Zapojili sa do nej žiaci 5. – 9. ročníka, mnohí z nich už po niekoľkýkrát. Ich úlohou bolo počas 45 minút vypracovať test vo svojej kategórii.
        • Každý ročník mal svoju vlastnú kategóriu a test, ktorý obsahoval témy daného ročníka. Žiakom sa veľmi darilo a všetci ukázali svoje jazykové zručnosti. Úspešným žiakom bol každý, ktorý získal z testu minimálne 80% všetkých bodov. Okrem jednej žiačky boli úspešní všetci. Najviac sa darilo žiačke 9.A triedy, Diane Ostrihoňovej, ktorá vypracovala test na 100%.
              Všetkým žiakom, ktorí sa rozhodli našu školu reprezentovať, ďakujeme a blahoželáme k vynikajúcemu výsledku. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník súťaže.