• Okresné kolo vo volejbale dievčat

• 21.11.2023 18:51
        • V utorok 21. novembra 2023 sa žiačky 8. a 9. ročníka zúčastnili Okresného kola volejbalového turnaja, na ktorom vybojovali pekné 3. miesto. Po jednom víťazstve a jednej prehre v skupine zloženej z troch tímov postúpili do semifinále, v ktorom im finále ušlo len o vlások.
        • Vo vyrovnanom zápase, hranom na dva víťazné sety, prehrali až v tajbrejku tretieho, rozhodujúceho setu, výsledkom 13:15. V súboji o tretie miesto dokázali dievčatá zmobilizovať svoju motiváciu a príkladne zabojovali o stupeň víťazov. Podarilo sa im zvládnuť tento duel 2:0 na sety a rozlúčiť sa tak s turnajom víťazným zápasom. Zostava: Sarah Suchá 8.A, Talia Fahima 8.A, Natália Galbová 9.B, Hanka Černajová 9.B, Natália Halmová 8.C, Lenka Kujanová 9.B, Ema Volková 9.B.

Dievčatám ďakujeme za bojovný a oduševnený výkon a gratulujeme k peknému úspechu.