• Galéria úspešných

          • PK CJ

          • Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, 962 31 Sliač

            Úspechy a prezentácia žiakov na súťažiach, prehliadkach a akciách v prvom polroku školského roka 2018/19

            PK CJ

            Názov súťaže / podujatia

            Umiestnenie, kategória

            Meno žiaka a trieda

            Zodpovedný pedagóg

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            3.m. (kat. 1A)

            Gregor Išteneš, 7.B

            p. Krúpová

            p. Fülöpová

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            2.m. (kat. 1A)

            Vanda Výbošteková, 7.A

            p. Fülöpová

            p. Krúpová

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            1.m. - postup do OK (kat. 1A)

            Soňa Gallošová, 7.A

            p. Fülöpová

            p. Krúpová

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            3.m. (kat. 1B)

            Nina Čunderlíková, 9.C

            p. Krúpová

            p. Fülöpová

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            2.m. (kat. 1B)

            Tereza Moravčíková, 8.A

            p. Krúpová

            p. Fülöpová

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            2.m. (kat. 1B)

            Boris Bahýl, 9.C

            p. Krúpová

            p. Fülöpová

            Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

            1.m. - postup do OK (kat. 1B)

            Ema Štesková, 9.A

            p. Krúpová

            p. Fülöpová

            Spelling Genius - medziškolské kolo

            4.m. (9. roč.)

            Tomáš Trnka, 9.B

            p. Krúpová

             

            3.m. (7. roč.)

            Soňa Gallošová, 7.A

             

             

            3.m. (9. roč.)

            Boris Bahýl, 9.C

             

             

            2.m. (7. roč.)

            Gregor Išteneš, 7.B

             

            Spelling Bee - školské kolo (5. ročník)

            3.m.

            Ema Melková, 5.A

            p. Fülöpová

             

            2.m.

            Simona Rybošová, 5.A

             

             

            1.m.

            Nina Ondrušková, 5.A

             

            Spelling Bee - školské kolo (6. ročník)

            3.m.

            Matej Chovanec, 6.B

            p. Fülöpová

             

            2.m.

            Alžbeta Jarotová, 6.A

             

             

            1.m.

            Jakub Petrík, 6.A

             

            Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

            4.m. (1A)

            Soňa Gallošová, 7.A

            p. Fülöpová

             

            12.m. (1B)

            Ema Štesková, 9.A

             

             

             

             

             

             

             

             

        • zatiaľ žiadne údaje