• Galéria úspešných

          • PK MAT, INF, FYZ

          •  

            Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, 962 31 Sliač

             

            Úspechy a prezentácia žiakov na súťažiach, prehliadkach a akciách v prvom polroku školského roka 2018/19

            PK MAT, INF, FYZ

             

            Názov súťaže / podujatia

            Umiestnenie, kategória

            Meno žiaka a trieda

            Zodpovedný pedagóg

            iBobor

            100%

            Bobríci

            Dorota Bačková , 4.A

            p. Lichá

            iBobor

            100%

            Benjamíni

            Nina Štesková, 7.A

            p. Storoška

            iBobor

            100%

            Kadeti

            Tomáš Trnka , 9.B

            p. Storoška

            iBobor

            100 %

            Kadeti

            Jakub Beňo, 9.B

            p. Storoška

            iBobor

            100 %

            Kadeti

            Tomáš Siakeľ, 9.B

            p. Storoška

            PYTAGORIÁDA – školské kolo,

            5.ročník

            1.m.

            Alexandra Georgievová , 5.A

            p.Miešková

             

            2.m.

            Diana Ostrihoňová,5.A

            p.Miešková

             

            3.m.

            Regina Kamoďová ,5.B

            p.Miešková

            PYTAGORIÁDA – školské kolo,

            6.ročník

            1.m.

            Marína Černeková,6.A

            p.Fulopová

             

            2.m.

            Peter Plachý,6.B

            p.Slovíková

             

            3.m.

            Ivan Gargulák,6.B

            p.Slovíková

            PYTAGORIÁDA – školské kolo,

            7.ročník

            1.m.

            Vanda Výbošteková,7.A

            p.Novodomská

             

            2.m.

            Michal Bystriansky,7.A

            p.Novodomská

             

            3.m.

            Gregor Išteneš ,7.B

            p.Novodomská

             

            3.m.

            Patrícia Kasášová,7.A

            p.Novodomská

            PYTAGORIÁDA – školské kolo,

            8.ročník

            1.m.

            Jakub Parobek, 8.B

            p.Lisičanová

             

            2.m.

            Samuel Puškár, 8.B

            p.Lisičanová

             

            3.m.

            Hana Garguláková, 8.A

            p.Lisičanová

            MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA – úspešní riešitelia domáceho kola , kat. 5.ročník , potup na okresné kolo

             

            Alexandra Georgievová,

            Bruno Dokoupil, 5.A

            p.Miešková

             


        • zatiaľ žiadne údaje