• Galéria úspešných

          • PK SJL

          • Úspechy a prezentácia žiakov na súťažiach, prehliadkach a akciách

            PK SJL  2019/2020

             

            Literárne súťaže

            Najkrajšie chvíle so starými rodičmi

            súťaž organizovaná MsKS Sliač

            P.č.

            Meno žiaka

            Trieda

            Zodpovedný

            Poézia

            1.

            Simona Liptáková

            5.A

            Krutá

            2.

            Alica Diošiová

            7.A

            Plichtová

            3.

            Pavlína Uhrinová

            8.A

            Krutá

            4.

            Hana Garguláková

            9.A

            Krutá

            5.

            Rebeca Valverde Katrenčíková

            9.A

            Krutá

            6.

            David Barta

            9.A

            Krutá

            Pza

            7.

            Alexandra Georgievová

            6.A

            Henešová

            8.

            Vanda Výbošteková

            8.A

            Krutá

            9.

            Pavlína Uhrinová

            8.A

            Krutá

            10.

            Adam Novotný

            9.A

            Krutá

            Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko

            celoslovenská súťaž – regionálne kolo

            1.

            Vanda Výbošteková

            8.A

            Krutá

            2.

            Hana Garguláková

            9.A

            Krutá

            3.

            Adam Novotný

            9.A

            Krutá

            4.

            Rebeca Valverde Katrenčíková

            9.A

            Krutá

             

            Predvianočné snívanie

            školská súťaž

            Poézia

            1.

            Eliška Martinčíková

            5.A

            Krutá

            2.

            Diana Polóňová

            7.B

            Plichtová

            3.

            Natália Paňková

            7.B

            Plichtová

            4.

            Oliver Nádvorník

            8.A

            Krutá

            5.

            Ondrej Maľa

            8.B

            Krutá

            6.

            David Barta

            9.A

            Krutá

            7.

            Hana Garguláková

            9.A

            Krutá

            8.

            Vanesa Stuhlová

            9.A

            Krutá

            Próza

            1.

            Ivan Georgiev

            9.A

            Krutá

            2.

            Emma Mašurová

            8.B

            Krutá

            3.

            Alexandra Kapustová

            8.B

            Krutá

            Som doma kreatívny

            školská súťaž

            Poézia

            1.

            Rebeca Valverde Katrenčíková

            9.A

            Krutá

            2.

            Martin Berky

            7.A

            Plichtová

            3.

            Matúš Pokorádi

            5.A

            Krutá

            4.

            Jakub Bombala

            5.A

            Krutá

            5.

            Larisa Mikušková

            5.A

            Krutá

            6.

            Lukáš Kurtík

            5.A

            Krutá

            7.

            Viera Buhovecká

            5.A

            Krutá

            8.

            Dotota Bačková

            5.A

            Krutá

            9.

            Beatka Kubíková

            7.A

            Plichtová

            10.

            David Barta

            9.A

            Krutá

            Próza

            1.

            Hana Garguláková

            9.A

            Krutá

            2.

            Vanda Výbošteková

            8.A

            Krutá

            3.

            Lukáš Soukup

            8.B

            Krutá

            4.

            Soňa Gallošová

            8.A

            Krutá

            5.

            Alexandra Kapustová

            8.B

            Krutá

            6.

            Bianka Kovalančíková

            8.A

            Krutá

            7.

            Jakub Dina

            8.B

            Krutá

            8.

            Daniela Pinková

            8.A

            Krutá

            9.

            Adrián Taufer

            8.B

            Krutá

            10.

            Patrícia Kašášova

            8.A

            Krutá

            11.

            Matej Jakuba

            8.B

            Krutá

            12.

            Timea Sládečková

            8.A

            Krutá

            13.

            Oliver Nádvorník

            8.A

            Krutá

            14.

            Michal Bystriansky

            8.A

            Krutá

             

            Detský literárny Zvolen

            súťaž organizovaná mestom Zvolen

            1.

            Rebeca Valverde Katrenčíková

            9.A

            Krutá

             


            Recitačné súťaže

            Šaliansky Maťko

            súťaž v prednese slovenskej povesti

            Miesto

            Meno žiaka

            Trieda

            Zodpovedný

            Okresné kolo

            1.

            Dorota Bačková

            5.A

            Krutá

            Hviezdoslavov Kubín

            súťaž v prednese poézie a prózy 

             

            Školské kolo

            Poézia

            II. kategória

            1.

            Júlia Kosturjaková

            7.A

            Henešová

            2.

            Aneta Jarotová

            5.B

            Plichtová

            3.

            Bruno Dokoupil

            6.A

            Henešová

            III. kategória

            1.

            Nikola Kosturjaková

            9.A

            Krutá

            2.

            Vanesa Stuhlová

            9.A

            Krutá

            3.

            Sofia Urdová

            8.B

            Krutá

            Próza

            II. kategória

            1.

            Dorota Bačková

            5.A

            Krutá

            2.

            Ema Volková

            5.B

            Plichtová

            III. kategória

            1.

            Vanda Výbošteková

            8.A

            Krutá

            2.

            Peter Plachý

            7.B

            Plichtová

            3.

            Bianka Michalcová

            7.B

            Plichtová

            3.

            Marína Černeková

            7.A

            Plichtová

             

             

             

            Úspechy a prezentácia žiakov na súťažiach, prehliadkach a akciách

            v prvom polroku školského roka2018/19

            PK SJL

            Názov súťaže / podujatia

            Umiestnenie, kategória

            Meno žiaka a trieda

            Zodpovedný pedagóg

            Najkrajšie chvíle so starými rodičmi

            Poézia, II.st.

            Natália Paňková, 6.B

            p. Plichtová

             

             

            Matej Chovanec, 6.B

            p. Plichtová

             

             

            Vanda Výbošteková, 7.A

            p. Krutá

             

             

            Rebeca Valverde Katrenčíková, 8.A

            p. Krutá

             

             

            Tomáš Janešík, 8.A

            p. Krutá

             

             

            Viktória Kokolusová, 9.B

            p. Čillíková

             

            Próza, II. st.

            Alexandra Georgievová, 5.A

            p. Henešová

             

             

            Vasil Farkaš, 9.B

            p. Čillíková

             

             

            Michaela Gombíková, 9. B

            p. Čillíková

             

             

            Dominika Ďurčíková, 9.A

            p. Čillíková

             

             

            Magdaléna Krnáčová, 9.B

            p. Čillíková

             

             

            Dominika Chovancová, 9.A

            p. Čillíková

             

        • zatiaľ žiadne údaje