• Galéria úspešných

          • PK výchovných predmetov

          • Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, 962 31 Sliač

            Úspechy a prezentácia žiakov na súťažiach, prehliadkach a akciách v prvom polroku školského roka 2018/19

            PK výchovných predmetov

            Názov súťaže / podujatia

            Umiestnenie, kategória

            Meno žiaka a trieda

            Zodpovedný pedagóg

            Najkrajšie chvíle so starými rodičmi – výtvarná súťaž

            ocenené práce, 5.-9. roč.

            Michalcová – 6.B

            Slizová – 7.A

            Janešík – 8.A

            Mgr. Fedorová

            Križovatky šťastia – výtvarná súťaž s protidrogovou tematikou

            odoslané práce do súťaže

            Janešík – 8.A

            Škombár-  8.A

            Gondáš – 8.B

            Lacková – 8.B

            Mgr. Fedorová

            SadOVO - Plodobranie

            rovesnícke vyučovanie

            B. Michalcová – 6. B

            Mgr. Slovíková, Mgr. Martinská

             

            kvíz – príprava a realizácia

            N. Strapková – 6.B

            Mgr. Slovíková, Mgr. Martinská

            Európsky deň jazykov 2018 – Ruský jazyk

            príprava a realizácia

             

            Mgr. Vonkomerová

            Projekt Voda, kultúrny program – ľudové piesne z Hontu

            vystúpenie v kultúrnom programe v kine Hron

            Brozmanová, Rybošová, Melková, Kapustová, Georgievová, Ondrušková, Kosturjaková, Krejči – 5.A

            Kubíková, Uhrínová – 6.A,

            Pinková, Slízová-7.A

            Mašúrová, Hevessyová – 7.B

            Kosturjaková, Moravčíková – 8.A

            Hudobová – 8.B

            Mgr. Vonkomerová

            Najkrajšie chvíle so starými rodičmi

            vystúpenie v kultúrnom programe v kine Hron

            A. Georgievová – 5.A

            Mgr. Vonkomerová

            okresné kolo – cezpoľný beh

            3. miesto družstvá chlapci

            Škombár – 8.A

            Suchý – 9.A

            Gargulák – 6.B

            Mgr. Ištván

            obvodné kolo – stolný tenis

            3. miesto

            Berky, Suchý, Solčan, Koller – 9.A

            Nemeti – 9.B

            Mgr. Ištván

            obvodné kolo – v bedmintone

            1. miesto

            Ďurčíková, Zelinová

            p. Jurčiak

            obvodné kolo – v bedmintone

            1. miesto

            Suchý – 9.A

            p. Jurčiak

            obvodné kolo – v bedmintone

            2. miesto

            Fajčík – 9.A

            Šóoš – 8.B

            p. Jurčiak

            5. ročník florbalovej ligy 1. kolo

            2. miesto

             

            Mgr. Ištván

            Dúhová konferencia – výtvarná práca v rámci protidrogovej prevencie

            Ocenená práca

            S. Škombár, 8.A

            p. Miešková, p.Fedorová

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

        • zatiaľ žiadne údaje