• Aktuálne v našej škole

• MATEMATICKÝ KLOKAN 2021

• 23.05.2021 00:05
          • Ani pandémia nezabránila slovenským deťom súťažiť v celoslovenskej matematickej súťaži MATEMATICKÝ KLOKAN 2021. A už prišli aj výsledky:
          • Slovensko z neba na našej škole

• 27.05.2021 21:40
          • Dňa 19.5.2021 sa deviataci a časť ôsmakov vzniesli do výšin vďaka besede s pánom Milanom Paprčkom – pilotom, leteckým fotografom a cestovateľom. Pán Milan Paprčka je  zakladateľom vydavateľstva CBS, ktoré vydáva prekrásne publikácie Slovensko z neba a maľované mapy.
          • Darcovská výzva

• 27.05.2021 18:05
          • Naša škola sa tento rok rozhodla zapojiť do on-line fundraisingovej výzvy z programu UNICEF, Škola priateľská k deťom, namiesto tradičnej zbierky v uliciach.
          • Jarné ROZLETY

• 13.05.2021 19:42
          • Časopis Jarné ROZLETY obsahuje umelecké práce talentovaných žiakov našej školy, ktorí
            sa zapojili do medzinárodnej literárnej súťaže Komenský a my. Zadané témy Škola/neškola
            alebo čo mi dala a vzala dištančná výučba
          • Vyhodnotenie súťaže KOMENSKÝ A MY

• 13.05.2021 19:29
          • Škola/neškola alebo čo mi dala a vzala dištančná výučba

Do literárnej súťaže sa počas dištančného štúdia zapojilo 86 žiakov. V školskom kole bolo ocenených desať prác, päť z poézie a päť z prózy. Do medzinárodného kola postúpili podľa pravidiel iba prozaické práce.