• Medzinárodná online konferencia programu GLOBE

• 25.06.2021 01:09
          • Tento týždeň naši žiaci – členovia projektu spolu s koordinátorkou p. zástupkyňou Oltmanovou a p. učiteľom Štrbíkom absolvovali medzinárodnú online konferenciu programu GLOBE a ich výstup a práca na projekte zaujali ostatných členov natoľko,
          • Oznam - Vrátenie preplatku stravy

• 23.06.2021 22:51
          • Vedúca ŠJ oznamuje, že preplatky za stravu žiakov budú vrátené len na základe žiadosti
            zákonného zástupcu buď telefonicky, osobne alebo mailom na jedalensliac@gmail.com.

• Hra Finančná sloboda a Moja família

• 16.06.2021 23:44
          • Deň 14.6.2021 sa v 9. ročníku niesol v duchu financií. Našu školu navštívili lektori z OVB Allfinanz Slovensko a. s. , ktorí žiakom predstavili stolovú spoločenskú hru Finančná sloboda na zlepšovanie finančnej gramotnosti hráčov.
          • Celonárodná žiacka konferencia Roots & Shoots Slovakia

• 11.06.2021 22:44
          • 10. júna 2021 sa tím Ekocyklo zúčastnil celoslovenskej žiackej konferencie programu Roots & Shoots . Členmi nášho tímu sú žiaci 8. a 9. ročníka – Sofia Urdová, Ondrej Maľa, Daniel Terem, Alica Diošiová, Alžbeta Jarotová, Marína Černeková, Viktória Demianová, Margaréta Homolová, Tereza Garguláková a Peter Plachý. Pomáhal nám aj Michal Grman.