• Exkurzia v SHMÚ

• 24.03.2019 22:56
          • V piatok 22. marca 2019 sa  6.A trieda  zúčastnila Dňa otvorených dverí v pobočke Slovenského hydrometeorologického ústavu v Banskej Bystrici.
                Pri príležitosti Svetového dňa vody privítala v svojich priestoroch návštevníkov, ktorých tu čakali mnohé zaujímavé prezentácie, prednášky či ukážky.
          • Máme tretíkrát MAJSTROV SLOVENSKA v bedmintone

• 21.03.2019 18:14
          • V Trenčíne sa v dňoch 19.-20. marca 2019 odohrali  Majstrovstvá Slovenska základných a stredných škôl v bedmintone, kde tí najlepší bojovali o titul Majstra Slovenska. Banskobystrický kraj po víťazstve v krajskom kole v kategórii žiakov základných škôl reprezentovali žiaci našej školy Simeon a Andrej Suchý. Umiestnili sa na prvom mieste a stali sa tak Majstrami Slovenska pre školský rok 2018/2019.Titul Majster Slovenska naša škola získala v bedmintone už tretíkrát. Gratulujeme.

• Trestnoprávna zodpovednosť

• 19.03.2019 20:39
          • Dňa 18. marca 2019 sa žiaci 8. ročníka zúčastnili besedy na tému Trestnoprávna zodpovednosť. Besedu viedla Mgr. Milota Kaplánová  z OR PZ vo Zvolene. Zaujímavou formou vysvetlila pojmy  - právne vedomie, zodpovednosť, porušovanie zákonov a trestnoprávna zodpovednosť mladých ľudí.
          • "S chladnou hlavou na cesty"

• 12.03.2019 20:35
          • Dňa 20.02.2019 sa v Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra vo Zvolene konal vedomostný kvíz spojený s prednáškou  „S chladnou  hlavou  na cesty“.
          • Vyhodnotenie súťaže Spelling bee

• 12.03.2019 00:10
          • Na konci februára sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže v hláskovaní v anglickom jazyku Spelling bee. Po prvýkrát sa jej zúčastnili žiaci 4. ročníka.