• Rusko mojimi farbami

• 27.04.2020 21:42
          • Veľvyslanectvo Ruskej federácie na Slovensku a Ruské centrum vedy a kultúry v Bratislave usporiadali v dňoch 6. až 24. apríla tematickú umeleckú súťaž detskej kresby „Rusko mojimi farbami. 75 rokov nášho spoločného Víťazstva. "

• Deň Zeme so Stredoslovenským múzeom

• 27.04.2020 21:29
          • Stredoslovenské múzeum ďakuje všetkým, ktorí sa zapojili do výzvy Deň Zeme so Stredoslovenským múzeom a podelili sa o svoj prínos k ochrane životného prostredia. Medzi nich patria aj žiaci nášho ŠKD a žiaci z druhého stupňa  v rámci predmetu výtvarná výchova.
          • Svetový deň Zeme 22. apríl

• 23.04.2020 01:24
          •  Žiaden človek by nemal stáť pomimo životného prostredia, pretože každý z nás je časťou prírodného sveta. Všetci sme závislí na životnom prostredí a ono závisí od nás. Každý z nás by si mal začať pripúšťať osobnú zodpovednosť za ochranu životného prostredia.