• Dotazník pre rodičov - Škola bez nenávisti

• 09.05.2019 18:29
          • Vážení rodičia,

ako sme Vás už informovali, naša škola sa zapojila do programu „Škola bez nenávisti“ koordinovaného príspevkovou organizáciou IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže. Cieľom programu je pomôcť školám v prevencii šikanovania, kyberšikanovania a nenávistných prejavov v komunikácii.

Do 10. mája bude prebiehať vyhodnotenie pilotného ročníka formou 2. auditu.

V rámci realizácie 2. auditu na našej škole budú administrované online dotazníky - rovnako ako v 1. audite -  so žiakmi, rodičmi, aj zamestnancami školy. Žiaci budú vypĺňať dotazníky v škole do 10. 5. 2019. Tieto dotazníky opäť obsahujú otázky zamerané na ich skúsenosti so šikanovaním a nenávistnými prejavmi v roli svedkov, či obetí. Všetky dotazníky sú vypĺňané anonymne. V prípade, že so zapojením Vášho dieťaťa nesúhlasíte, kontaktujte koordinátora programu Škola bez nenávisti na našej škole: Mgr. Petru Gáfrikovú - gafrikovapetra@gmail.com.

• Súťaž v hláskovaní BB Spelling Bee

• 29.04.2019 19:14
          • Dňa 25. apríla sa uskutočnilo medziškolské mestské kolo súťaže v hláskovaní BB Spelling Bee v priestoroch ZŠ J. G. Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica.
            Súťaže sa zúčastnili žiačky Dorota Bačková zo 4.A a Nina Ondrušková z 5.A triedy.

• Vyhodnotenie streleckých súťaží

• 18.04.2019 23:03
          • Vyhodnotenie streleckej súťaže „ Cena Jána Bahýľa“

Strelecká súťaž prebehla dňa 16.4.2019 v ZŠ T. Vansovej vo Zvolenskej Slatine.
            Našu školu reprezentovali : Ján Rievaj, Marek Homola, Lukáš Novák, Lukáš, Kurtík, Larisa Mikušková, Lenka Kujanová a Saška Georgievová v kategórii mladších žiakov