• Ďalšie úspechy našich bedmintonistov

• 11.10.2018 22:18
          • V Košiciach sa dňa  6.9.2018 konal celoslovenský bedmintonový turnaj skupiny A v kategórii jedenásťročných hráčov. Košická hala privítala 53 hráčov, ktorí súťažili v dvojhrách, štvorhrách a v zmiešanej štvorhre. Žiak našej školy Andrej Suchý ovládol všetky chlapčenské disciplíny a umiestnil sa na 1. mieste. Získal  tri zlaté medaily a tri cenné športové poháre.

• SadOVO

• 11.10.2018 22:27
          • Naša škola je zapojená do projektu SadOVO. Prišiel čas mapovania starých a krajinných odrôd jabĺk a hrušiek. Aké je to byť bádateľom a objaviteľom, si v jedno piatkové popoludnie vyskúšali žiaci 6. B triedy.

• Rodičovská zábava

• 09.10.2018 20:17
          • Milí rodičia a priatelia školy.
            dovoľujeme si Vás touto formou pozvať na Rodičovskú zábavu (rodičovský ples), ktorá sa uskutoční dňa 26. 1. 2019 o 19:00  v Mestskej športovej hale Sliač. Vstupné bude 20 €. V cene je zahrnutá hudba, večera, švédske stoly, nealko.

• Jesenné knihobranie

• 11.11.2018 16:17
          • Pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc a cieľavedomého rozvoja čitateľskej gramotnosti sa od 15. - 19. októbra 2018 organizuje v našej škole burza (ne)potrebných kníh s názvom JESENNÉ KNIHOBRANIE.

• Zahlasujte za našu školu

• 03.10.2018 20:36
          • Milé kolegyne, kolegovia, priatelia školy,
            prosím Vás o zahlasovanie za našu školu (v tvare "Základná škola A. Sládkoviča"). Môžeme vyhrať počítačovú učebňu. Prosím šírte aj ďalej. Srdečná vďaka.
                                                                                                       Mgr. Róbert Borbély, PhD.