• Aktuálne v našej škole

• Nový kamarát

• 31.03.2022 21:02
          • Naši žiaci na TECHNIKE tvorili a z odpadového materiálu vyrobili robota. Pred PC učebňami im počas prestávok robí spoločnosť. Žiaci sa naučili dať veciam druhú šancu.
          • viac
          • Okresné kolo v stolnom tenise

• 30.03.2022 23:29
          • Okresné kolo v stolnom tenise...a naši žiaci zvíťazili. Tešíme sa z ďalšieho úspechu a ďakujeme za reprezentáciu školy.
          • viac
          • Andrej Suchý dosiahol ďalší úspech

• 30.03.2022 23:31
          • V športovej hale M - Sport Trenčín sa 26.3.2022 uskutočnili Majstrovstvá Slovenska registrovaných hráčov v bedmintone. V  kategórii  do pätnásť rokov v dvojhre sa stal MAJSTROM SLOVENSKA žiak našej školy Andrej Suchý z 8.B triedy.
          • viac
          • Hviezdoslavov Kubín - regionálne kolo

• 28.03.2022 22:30
          • 25.3.2022 sa konalo regionálne kolo súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Našu školu reprezentovali žiačky Sofia Modranská, Rebeka Hricová a Dorota Bačková. Sofia Modranská z 2.B triedy bola opať úspešná a v prednese poézie obsadila v 1. kategórii 1. miesto. Blahoželáme.
          • viac
          • Logická olympiáda - 10. ročník

• 29.03.2022 07:33
          • Nadaným a talentovaným žiakom sa venuje v našej škole veľká pozornosť. Zúčastňujú sa rôznych akcií v rámci našich projektov (Erasmus +/ eTwinning...), reprezentujú školu v súťažiach a iných podujatiach. Patrí medzi ne aj Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným.