• Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko 2021

• 16.02.2022 10:04
          • Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko je celoštátna súťaž žiakov základných a stredných škôl v písaní slohových prác, ktorá si kladie za cieľ podchytiť, rozvíjať a prehlbovať záujem detí a mládeže o materinskú reč a umožniť im vyjadriť vzťah k slovenčine a Slovensku.
          • Školský digitálny koordinátor informuje

• 11.02.2022 00:19
          • Jednou z úloh školského digitálneho koordinátora je aj šíriť povedomie o bezpečnejšom používaní internetu. Ten náš Vám prináša najaktuálnejšie informácie z tejto oblasti:
            Včera, pri príležitosti Medzinárodného dňa pre bezpečnejší internet, spoločnosť Orange Slovensko vydala nový webový portál, ktorý sa môže stať výbornou pomocou pre rodičov, pedagógov aj samotných žiakov.
          • ANGAŽOVANÁ ŠKOLA - ocenenie žiakov našej školy

• 08.02.2022 00:22
          • V minulých dňoch našu školu navštívili naši bývalí žiaci – účastníci úspešného programu Roots & Shoots Slovakia. Od pani riaditeľky si prevzali výnimočné ocenenie za víťazstvo v programe Angažovaná škola. Značku udeľuje Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
          • "Ako získať financie na vlastný projekt?" - 2. časť

• 08.02.2022 00:32
          • Dňa 3.2.2022 sa uskutočnila 2.časť online stretnutia programu Roots & Shoots pod názvom Video – ten najlepší spôsob rozprávania príbehov.
            Aj tentokrát sa webináru zúčastnili základné školy:  ZŠ Zemianska Olča, ZŠ Detva, ZŠ Očová , ZŠ Trenčianske Teplice a naša škola.