• "Konflikty a riešenie konfliktov "

• 26.08.2021 22:13
          • V auguste sme absolvovali seminár pre pedagogických zamestnancov školy zameraný na konflikty a riešenie konfliktov nielen v školskom prostredí.
          • Projekt "Nevzdávaj sa"

• 07.07.2021 21:42
          • Len pred pár dňami sa v našej základnej škole ukončoval školský rok a vyhodnocovali dosiahnuté vzdelávacie výsledky žiakov. Úspešne. Mnohí z nich však museli v tomto školskom roku naozaj zabojovať, aby si v sťažených podmienkach počas dištančného vyučovania, a tiež aj po návrate do školských lavíc, obhájili svoje známky, či možno aj pozíciu v ročníku. Nevzdávať sa v tomto úsilí našim žiakom pomohla aj Nadácia Pontis prostredníctvom grantu z Nadačného fondu Telekom.
          • Vyhodnotenie e-twinningového projektu

• 07.07.2021 21:15

• Od apríla do júna 2021 sa žiaci 5.A triedy stretávali online so žiakmi 6.B triedy pod vedením pani učiteľky Pavly Sýkorovej z 10. ZŠ Plzeň v Českej republike. Realizovali sme e-twinningový projekt Zeměpis hravě on-line/Geografia hravo on-line na tému  HOSPODÁRSTVO.