• Svetové školské športové hry

• 23.09.2021 17:43
          • V Belehrade sa konali Svetové školské športové hry, na  ktorých malo zastúpenie  v troch športoch - plávanie, atletika a bedminton aj Slovensko. Slovensko v bedmintone  reprezentoval aj  žiak našej základnej školy Andrej Suchý, ktorý sa v konečnom poradí umiestnil na 7. mieste.
          • Medzinárodný deň mieru

• 23.09.2021 17:21
          • Medzinárodný deň mieru sa každoročne oslavuje 21. septembra. Tento rok je
            venovaný téme: „Obnova pre spravodlivejší a udržateľnejší svet“
          • Erasmus+ Everything Can Be Recycled Except The Earth

• 21.09.2021 21:14
          • 3. školiaca aktivita vo  Vilniuse

V dňoch od 13.9.2021 do 16.9.2021 sa vo Vilniuse, hlavnom meste Litvy, realizovala školiaca aktivita pre pedagogických zamestnancov v projekte Erasmus+, ktorého hlavnou témou je ochrana životného prostredia a recykláciu odpadu.

• Svetové školské športové hry

• 15.09.2021 17:04
          • 11.-19.septembra 2021 sa v metropole Srbska, Belehrade, konajú Svetové školské hry, na ktorých má zastúpenie aj naša škola. V bedmintone Andrej Suchý po skupinových stretnutiach postúpil medzi osem najlepších hráčov a bude bojovať o piate až ôsme miesto. Držte palce.