• Rusko mojimi farbami. 75 rokov spoločného vížazstva

• Ďalší úspech našej žiačky.

V súťaži kresieb „Rusko mojimi farbami. 75 rokov spoločného Víťazstva“  naša žiačka, Vanda Výbošteková z 8.A získala 1. miesto v kategórii Hodnotenie mladého umelca za kresbu s názvom Nastenka.

Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy pod vedením p. uč. Vonkomerovej.

• Jarné ROZLETY

• Vyšli Jarné ROZLETY - sú v nich uverejnené všetky literárne práce, ktoré napísali žiaci našej školy v rámci literárnej súťaže SOM doma kreatívny.
              Jarné ROZLETY
          • On-line zbierka pre UNICEF

• UNICEF nás prosí o pomoc pri  realizácii on-line zbierky.
               "Tento rok sa nám žiaľ nepodarí zrealizovať našu každoročnú zbierku MODRÝ GOMBÍK.   Pomôžte nám zdieľaním výzvy, ktorej cieľom je pomoc deťom v krajinách, v ktorých zúria vojny a pustošia ich živelné katastrofy
          • ÚSPECH LARISKY MIKUŠKOVEJ v geografickej online súťaži GQIQ 2020

• Na základe odporúčania pani učiteľky geografie sa mohli žiaci 5. – 9. ročníka prihlásiť do geografickej online súťaže GQIQ 2020, ktorú organizuje Slovenská geografická spoločnosť v spolupráci s Prírodovedeckou fakultou UK v Bratislave a MAPA Slovakia Plus, s. r. o., DAJAMA pod záštitou Slovenskej komisie Geografickej olympiády.