• Aktivity a súťaže

• Rusko mojimi farbami. 75 rokov spoločného vížazstva

• Ďalší úspech našej žiačky.

V súťaži kresieb „Rusko mojimi farbami. 75 rokov spoločného Víťazstva“  naša žiačka, Vanda Výbošteková z 8.A získala 1. miesto v kategórii Hodnotenie mladého umelca za kresbu s názvom Nastenka.

Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy pod vedením p. uč. Vonkomerovej.

• Pre rodičov - konzultačné hodiny pedagogických pracovníkov počas prerušenia vyučovania

• Milí rodičia, chápeme vašu potrebu komunikovať s vyučujúcimi svojich detí vzhľadom na súčasnú situáciu. Skontaktovať s pedagógmi sa môžete v čase konzultačných hodín v príslušný deň a hodinu prostredníctvom emailových adries v tvare: priezvisko@zssliac.sk alebo cez aplikáciu Microsoft Teams.

• Jarné ROZLETY

• Vyšli Jarné ROZLETY - sú v nich uverejnené všetky literárne práce, ktoré napísali žiaci našej školy v rámci literárnej súťaže SOM doma kreatívny.
              Jarné ROZLETY
          • Som doma kreatívny - Vyhodnotenie literárnej súťaže

• Dňa 3. apríla 2020 bola vyhlásená v našej škole školská literárna súťaž pre žiakov 2. stupňa SOM DOMA KREATÍVNY vo formách poézia a próza. Súťaž bola zameraná na aktuálne témy Stav Zeme a Svet naopak.
          • On-line zbierka pre UNICEF

• UNICEF nás prosí o pomoc pri  realizácii on-line zbierky.
               "Tento rok sa nám žiaľ nepodarí zrealizovať našu každoročnú zbierku MODRÝ GOMBÍK.   Pomôžte nám zdieľaním výzvy, ktorej cieľom je pomoc deťom v krajinách, v ktorých zúria vojny a pustošia ich živelné katastrofy
          • ZÁŽITKY NA STREDNOM SLOVENSKU – online súťaž o spoznávaní stredného Slovenska.

• Aj počas domáceho vyučovania sa žiaci našej školy zapájali do rôznych celoslovenských súťaží, ktoré boli organizované online cez internet. Jednou z nich bola súťaž, ktorú organizovala Oblastná organizácia cestovného ruchu v Banskej Bystrici  s názvom ZÁŽITKY NA STREDNOM SLOVENSKU.
          • ÚSPECH LARISKY MIKUŠKOVEJ v geografickej online súťaži GQIQ 2020

• Na základe odporúčania pani učiteľky geografie sa mohli žiaci 5. – 9. ročníka prihlásiť do geografickej online súťaže GQIQ 2020, ktorú organizuje Slovenská geografická spoločnosť v spolupráci s Prírodovedeckou fakultou UK v Bratislave a MAPA Slovakia Plus, s. r. o., DAJAMA pod záštitou Slovenskej komisie Geografickej olympiády.