Do fotogalérie bol pridaný nový album 6. – 9. ročník - Školské kolo v stolnom tenise chlapcov .
Dňa 9. januára 2026 sa, v priestoroch našej školy, uskutočnilo školské kolo v stolnom tenise chlapcov 6. až 9. ročníka. Turnaj prilákal vysoký počet súťažiacich a už od prvých zápasov bolo jasné, že nás čaká mimoriadne kvalitné športové podujatie. Do súťaže sa zapojilo 32 hráčov, z toho štyria nasadení hráči – víťazi z minulého roka, ktorí obhajovali svoje pozície. Doplnilo ich 28 ďalších hráčov, ktorí do turnaja vstupovali s veľkou chuťou, odhodlaním a cieľom presadiť sa medzi školskou elitou. Počas celého dňa sme boli svedkami vyrovnaných a napínavých zápasov, rýchlych výmien, presných úderov a taktických súbojov.
Mnohí hráči predviedli výkony na veľmi vysokej úrovni, ktoré by sa nestratili ani v oficiálnych súťažiach. Turnaj ukázal, že stolný tenis má na našej škole silnú základňu a množstvo talentovaných žiakov. Okrem športovej úrovne treba vyzdvihnúť aj fair play správanie, vzájomný rešpekt medzi hráčmi a výbornú atmosféru, ktorú vytvárali spolužiaci povzbudzovaním počas zápasov.
Školské kolo splnilo svoj cieľ – preverilo schopnosti hráčov, prinieslo športový zážitok a ukázalo, že zdravá súťaživosť má na našej škole svoje pevné miesto.
Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za reprezentáciu a predvedené výkony.
Postupujúci žiaci do okresného kola, ktoré sa uskutoční 15.1.2026: 1. Ján Nemeti 9.B 2. Richard Satmar 8.A. 3. Samuel Sojak 9.A. 4. Náhradník: Michal Šiagi 8.B.
.png)