• DETI KAPITÁNA VERNA – ocenený projekt nadáciou ZSE Výnimočné školy

• 04.07.2022 18:09
          • V tomto školskom roku bola naša škola úspešná v podporenom a zrealizovanom projekte nadácie ZSE Výnimočné školy. Náš projekt má názov Deti kapitána Verna.
            Hlavným cieľom projektu bolo rozvíjanie čitateľskej, prírodovednej, IKT gramotnosti a zručností prostredníctvom diel J. Verna.
          • Celoslovenská žiacka konferencia Roots & Shoots

• 04.07.2022 13:11
          • 28.júna 2022 sa v Novej Cvernovke v Bratislave uskutočnila žiacka konferencia projektov Roots & Shoots Slovakia.
            Žiaci našej školy boli pozvaní prestaviť minuloročný projekt Ekocyklo.  Našu školu reprezentovali Alica Diošiová (ako bývalá členka tímu Ekocyklo ), Peťo Plachý 9.B a Miška Mazúchová 6.A (ako zástupca súčasného tímu Ekocyklo).

• Olympijský odznak všestrannosti - celoslovenské finále

• 30.06.2022 00:17
          • Olympijský odznak všestrannosti je projekt organizovaný Slovenským olympijským a športovým výborom (SOŠV) s cieľom podporiť pohybovú aktiváciu detí k pravidelnému športovaniu a rozvíjať motiváciu zlepšovať všestranné pohybové schopnosti a zručnosti žiakov základných škôl.

• Vesmír očami detí

• 28.06.2022 20:58
          • Terézia Filipková, žiačka 6.C triedy, a jej víťazná práca v okresnom kole celoslovenskej súťaže Vesmír očami detí.