• iBOBOR - celoslovenské kolo informatickej súťaže 2022/2023

• 12.12.2022 22:23
          • Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.

• Okresné kolo v stolnom tenise dievčat

• 26.11.2022 21:57
          • 25.11. sa uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise dievčat vo Zvolene.
            Naše dievčatá Sarah A. Suchá, Tália Fahima a Katarína Gašparová vybojovali pre našu školu pekné 2. miesto.
            Gratulujeme!

• Okresné kolo v stolnom tenise

• 16.11.2022 21:38
          • Žiaci  Samuel Sojak  -  6.A, Martin Lacko - 7.A, Marek  Homola  - 8.A a Andrej Suchý  - 9.B skončili v okresnom kole v stolnom tenise na 3. mieste. Blahoželáme k úspechu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.
          • Úspech našich bedmintonistov

• 03.10.2022 22:37
          • V Trenčíne sa odohral medzinárodný bedmintonový turnaj v kategórii do trinásť a sedemnásť rokov. Zúčastnilo sa na ňom 160 hráčov z jedenástich krajín.