• Detský literárny Zvolen 2019 - vyhodnotenie

• 07.04.2019 00:06
          • Dňa 29. marca 2019 sa v priestoroch Krajskej knižnice vo Zvolene uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie Okresného kola súťaže Detský literárny Zvolen.
            V súaťaži získali ocenenie i práce našich žiakov. Úspešnými mladými autormi literárnych prác boli:
            Tomáš Janešík , 8.A v kategórii poézia
            Magdaléna Krnáčová, 9.B a  Boris Bahýl, 9.C v kategórii próza.
            Tomáš Janešík sa už po druhýkrát stal laureátom celej súťaže.
            Oceneným žiakom blahoželáme, ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy  a pani učiteľkám  SJL Krutej  a Čillíkovej ďakujeme za prípravu žiakov.

Zapísala:   Jana Čillíková

• Vyhodnotenie logickej olympiády

• 01.04.2019 23:26
          • Naša škola sa i v tomto školskom roku  zapojila do LOGICKEJ OLYMPIÁDY, ktorá je určená žiakom so všeobecným intelektovým nadaním základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov.

• Obvodné kolo vo florbale

• 26.03.2019 23:50
          • 26. marca 2019 bojovali mladší žiaci našej školy v obvodovom kole vo florbale. Nestratili ani bod a s prehľadom zvíťazili, čím si zabezpečili postup do okresného kola, ktoré sa uskutoční 4. apríla 2019 vo Zvolene. Florbalistom blahoželáme a držíme palce v okresnom kole súťaže.
          • Exkurzia v SHMÚ

• 24.03.2019 22:56
          • V piatok 22. marca 2019 sa  6.A trieda  zúčastnila Dňa otvorených dverí v pobočke Slovenského hydrometeorologického ústavu v Banskej Bystrici.
                Pri príležitosti Svetového dňa vody privítala v svojich priestoroch návštevníkov, ktorých tu čakali mnohé zaujímavé prezentácie, prednášky či ukážky.