• 13.01.2019 23:20
          • Vianočné prázdniny sú v dňoch 22.12.2018 - 07.01.2019. Vyučovanie po prázdninách sa začne v utorok 8. januára 2019.

• Andrej Suchý opäť s hetrikom

• 21.12.2018 01:09
          • Andrejovi Suchému, žiakovi 5.B triedy, ktorý získal na Majstrovstvách Slovenska v bedmintone v kategórii do trinásť rokov tri zlaté medaily, sa podaril rovnaký výsledok aj v kategórii do jedenásť rokov. Okrem dvojhry zvíťazil aj v miešanej štvorhre a to so sestrou Sarah Antóniou, žiačkou 3.A triedy,
          • Triedne časopisy našich žiakov

• 21.12.2018 00:33
          • Kalendárny rok sa blíži k záveru a 1. polrok tohto školského roka už tiež ťahá za kratší koniec. Žiaci 4. A, 7. A, 7. B a 8. A triedy v uplynulom období dokázali vytvoriť na vybrané témy množstvo zaujímavých literárnych prác.
          • Krúžok stolného tenisu

• 20.12.2018 22:50
          • Aj v tomto školskom roku 2018/2019 sa podarilo otvoriť krúžok stolného tenisu. Prihlásilo sa 16 žiakov. Starší žiaci sa pravidelne zúčastňujú súťaží organizovaných Okresným stolnotenisovým zväzom vo Zvolene.
          • Deti ŠKD v Dome seniorov Amicus

• 20.12.2018 23:11
          •

Opäť sú tu Vianoce a blížiaci sa nový kalendárny rok. Vianočné sviatky sú obdobím, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitmi šťastia, pohody i harmónie. Atmosféra týchto dní je plná spomienok, očakávaní, nič nie je bežné, ani všedné, napriek tomu, že Vianoce sú každý rok. Ich okúzľujúce čaro sa nedá ničím nahradiť ani napodobniť.

Naše detičky zo Školského klubu Pramienok pozdravili dôchodcov v Dome seniorov Amicus vkusným kultúrnym programom a prostredníctvom básní, vinšovačiek, piesní, tanca a zdramatizovaných hier vyčarili v zariadení neopakovateľnú, výnimočnú a radostnú atmosféru. V závere programu deti seniorom odovzdali drobné darčeky, ktoré vyrobili za pomoci svojich vychovávateliek. Tešíme sa, že sme kúsok tejto vianočnej atmosféry mohli seniorom darovať a tým vyčariť úsmev na ich tvárach.
            FOTOGALÉRIA
                                                                                                                   Zuzana Cviková