• Mikulášska návšteva

• 10.12.2018 19:50
          • 6.12. sme mali v škole návštevu. Navštívil nás Mikuláš a jeho pomocníci - anjel a čert. Postupne od rána navštívili všetky triedy na škole. Do triedy vždy ako prvý vbehol čert, aby zistil, či boli deti poslušné, a troška ich postrašil. Potom vošiel Mikuláš s anjelom a niesli kôš plný sladkostí. Čert bol zvedavý a vypytoval sa aj pani učiteliek, či sa deti učia a poslúchajú. Tie neposlušné si troška zamazal sadzami. Po tomto "označovaní” deti zarecitovali básne alebo zaspievali piesne pre Mikuláša. Za odmenu im Mikuláš a pomocníci rozdali balíčky s dobrotami a pochválili ich za recitačný a spevácky výkon. Deti sa mikulášskej návšteve veľmi potešili a v triedach vládla príjemná atmosféra.
            Nina Čunderlíková, 9. C
            FOTOGALÉRIA
          • Oznam ŠKD

• 10.12.2018 18:53
          • Vážení rodičia!
            Dňa 13.12.2018 sa uskutočnia triedne schôdzky. Pri tejto príležitosti naša škola pripravuje Vianočné trhy a aj ŠKD bude mať svoj stánok. Preto vás prosíme, aby ste sa pred začiatkom triednych schôdzok pristavili pri nás, kde budete mať jedinečnú šancu zakúpiť si výrobky, ktoré vyrábali vaše deti. Zároveň podporíte aktívnu činnosť ŠKD.
            Tešíme sa na bohatú účasť.

• OZNAM ŠKD

• 05.12.2018 22:01
          • Vážení rodičia!
            V piatok 7. decembra 2018 bude ŠKD v prevádzke len do 16:00 hod.

• Vianočný turnaj o pohár riaditeľa ZŠ

• 04.12.2018 23:12
          • 30. novembra 2018 sa odohral u nás 3. ročník Vianočného turnaja prípraviek o pohár riaditeľa školy. Turnaja sa zúčastnili družstvá ZŠ Sliač, ZŠ Senohrad, ZŠ Brusno, ZŠ Zvolen a ZŠ Krupina.