• Súťaž o najkrajšiu vianočnú pohľadnicu v cudzom jazyku

• 16.12.2018 18:30
          • V týždni od 10.12. do 14.12.2018 prebiehala na našej škole súťaž o najkrajšiu vianočnú pohľadnicu. Zapojili sa do nej viacerí žiaci, ktorí vytvorili naozaj krásne diela. Vybrané pohľadnice v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku boli vystavené na nástenke v B bloku.

• Hvezdáreň a planetárium Žiar nad Hronom

• 11.12.2018 21:51
          • Dňa 11.12.2018 navštívili žiaci štvrtých ročníkov kultúrno-výchovné zariadenie Krajskú hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom. Necelé dve hodiny prežívali štvrtáci príjemné chvíle v objatí vesmíru, planét a hviezd.

• Andrej Suchý je trojnásobným Majstrom Slovenska pre rok 2018

• 11.12.2018 19:31
          • V Trenčíne sa  8.12.2018 uskutočnili Majstrovstvá Slovenskej republiky v bedmintone hráčov do trinásť rokov. Z našej školy sa na turnaj nominoval Andrej Suchý, žiak 5.B triedy. Počínal si veľmi dobre, keď sa umiestnil na prvom mieste v dvojhre,
          • Ďakujeme partnerom za mikulášske balíčky

• 11.12.2018 16:09
          • Srdečne ďakujeme partnerom školy za bezplatné venovanie sladkostí a ovocia do „mikulášskych“ balíčkov pre žiakov našej školy. Oceňujeme tak spoluprácu so spoločnosťami: Ján Belička – Belspol a. s. Sliač, INMEDIA s. r. o. Zvolen a ATC-JR s. r. o. Zvolen. Rovnako ďakujeme našim rodičom –  rod. Dankovej za vrecúška s mikulášskym motívom. Poďakovanie tiež patrí vedúcej školskej jedálne p.Pieckovej za zabezpečenie spolupráce a žiakom 9. ročníka za balenie sladkých odmien. Balíčky deti potešili a škole ušetrili finančné prostriedky.

• Sústredenie športovej triedy na Donovaloch

• 10.12.2018 19:46
          • V dňoch 3.12.- 7.12.2018 sa žiaci športovej triedy zúčastnili sústredenia na Donovaloch s pánom učiteľom R. Ištvánom a s trénerom J. Jurčiakom. Nepriaznivé počasie ich neodradilo ani od každodennej turistiky po krásnom prostredí Donovalov či poctivých tréningov. Na chate nechýbala ani zábava a oddych. Keďže je športová trieda v poslednom ročníku, každý deň absolvovali aj hodinu matematiky a slovenského jazyka. Ďakujeme za príjemný týždeň.
            Ema Štesková, 9.A
            FOTOGALÉRIA