Do galérie Bedmintonový turnaj boli pridané fotografie.
V športovej hale Sliač sa 17.februára 2019 uskutočnil celoslovenský bedmintonový turnaj mladších žiačok a žiakov. Zišlo sa tu 42 hráčov z rôznych slovenských miest. Z našej školy sa na turnaji zúčastnili: Michaela Cejzlová, Sarah Antónia Suchá, Patrik Lupták, Ivan Cejzl, Michal Kurtík, Radoslav Šupa.
V kategórii jedenásťročných hráčov sa na 1.mieste umiestnil P.Lupták a z dievčat Michaela Cejzlová.V kategórii trinásťročných hráčok sa Sarah Antónia Suchá umiestnila na 2.mieste. Gratulujeme.
.png)