Do fotogalérie bol pridaný nový album Európsky týždeň mobility.
Naša škola sa i v tomto roku zapojila do Európskeho týždňa mobility. Celý týždeň premával Školský pešobus. Pani primátorka nielenže žiakov sprevádzala, ale ich každé ráno i odmenila. Ani chladnejšie jesenné ráno neodradilo našich žiakov, aby 22.9. prišli do školy na bicykli či na kolobežke. Žiaci tretích ročníkov v spolupráci s Mestskou políciou si zopakovali vedomosti o cestnej premávke a dopravnú výchovu si prakticky vyskúšali na dopravnom ihrisku pri škole.
.png)