Do galérie Výchovný koncert "Buďme ľudia" boli pridané fotografie.
Dňa 20.2.2020 sa piataci, šiestaci a žiaci 8.A triedy zúčastnili výchovného koncertu „Buďme ľudia.“
Bola to zaujímavá príležitosť - vypočuť si takýto typ prezentácie minulosti. Z môjho pohľadu nám prehovorila do svedomia. Naša generácia by mala mať viac podobných vzdelávacích aktivít. Smutná téma bola podaná zaujímavo a boli pridané aktuálne piesne. Určite by sme sa mali zamýšľať nad tým, aké to bolo v minulosti, aby sme v budúcnosti nespravili rovnaké chyby.
Soňa Gallošová, žiačka 8.A triedy
.png)