• Aktivity a súťaže

• Polročné prázdniny

• Polročné prázdniny sú v pondelok 3. februára 2020. Vyučovanie podľa riadneho rozvrhu sa začne v utorok 4.2.2020.

• Ďalší úspech našich bedmintonistov

• 30.1.2020 sa uskutočnilo regionálne kolo v bedmintone. Našu školu reprezentovali dvaja žiaci - Matej Šoóš z 9.B a Andrej Suchý zo 6.B triedy. Chlapci boli opäť úspešní a umiestnili sa na 1. mieste. Víťazom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

• Sociálne podnikanie na hodine matematiky

• Dňa 23.1.2020 žiaci 9.B absolvovali netradičnú hodiny matematiky.  Zúčastnili sa webinára, venovaného
              projektu SIR (Social Innovation Relay), ktorý ich oboznámil s témou sociálneho podnikania.

• Zber drobného elektroodpadu

• Od 4. – 15. februára 2020 bude prebiehať v našej škole zber drobného elektroodpadu (drobný elelektroodpad je taký, ktorý žiak dokáže priniesť do školy sám). Elektroodpad treba priniesť pánovi školníkovi.
          • Šaliansky Maťko - okresné kolo

• Dňa 22.01.2020 sa v priestoroch CVČ Domino Zvolen uskutočnilo okresné kolo súťaže v prednese slovenskej povesti Šaliansky Maťko J. C. Hronského. Našu školu reprezentovali dve žiačky.

• Medzinárodný turnaj družstiev v bedmintone

• V maďarskom meste Pécs sa uskutočnil medzinárodný turnaj družstiev v bedmintone hráčov do trinásť rokov. Predstavilo sa tu osem krajín vrátane Slovenska. Trikolóru Slovenska obhajovali aj žiaci našej školy a hráči bedmintonového krúžku Andrej Suchý a Sarah Antónia Suchá.

• Súťaž o ihrisko Žihadielko

• Milí rodičia, prispejte aj vy svojím hlasom k tomu, aby sme mali na Sliači krásne ihrisko pre naše deti.

Mesto SLIAČ sa zapojilo do súťaže o ihrisko ŽIHADIELKO!
              Spoločnosť LIDL odštartuje od 13.januára do 29.februára posledné hlasovanie o rozprávkové ihrisko! A my ho v Sliači chceme! Buďme usilovní ako včielky a hlasujme spolu každý deň. Za všetky deti ďakujeme! Spolu s Vami totiž formujeme naše mesto.

• Ozdravovací pobyt ostrov Pag

• Aj v tomto roku organizuje naša škola pre žiakov letný ozdravovací pobyt pri mori na ostrove Pag v termíne od 6. - 14. júna 2020 v hoteli Belveder. Cena pobytu je 335 eur.
              Bližšie info :
          • Oznámenie o zmene poplatku za ŠKD

• Riaditeľstvo ZŠ A. Sládkoviča v Sliači  oznamuje, že na základe Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Sliač č.03/2019 O určení výšky príspevkov pre školy a školské zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Sliač, mení výšku poplatku za ŠKD s účinnosťou od 1.1.2020  na 12 eur mesačne.
          • Novoročný turnaj v bedmintone

• V hale sa dňa 10.1. 2020 uskutočnil novoročný turnaj žiakov našej školy v bedmintone.
              V súťaži 1.- 4. ročníkov sa v kategórii dievčat umiestnila na 1.mieste Michaela Cejzlová zo 4.A triedy a v kategórii chlapcov Patrik Lupták zo 4.C triedy.
          • Obvodné kolo vo florbale chlapcov

• 9. januára 2020 sa odohralo obvodné kolo vo florbale chlapcov. Družstvo chlapcov našej školy sa umiestnilo na 2. mieste. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. Pánovi učiteľovi Ištvánovi ďakujeme za prípravu chlapcov.

• Novoročný turnaj v minifutbale žiakov 1. stupňa

• Do galérie Novoročný turnaj v minifutbale žiakov 1. stupňa boli pridané fotografie.

Družstvo chlapcov 1. stupňa sa zúčastnilo novoročného turnaja v minifutbale, ktorý organizovalo Centrum voľného času Domino vo Zvolene. Chlapcom sa darilo a obsadili krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme.